Start arrow Kronika wydarzeń arrow Turniej siatkarski w Koronowie

Turniej siatkarski w Koronowie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Ewa Openchowska   
06.01.2019.

Image

06.01.2019 uczennice najmłodszych klas usportowionych uczestniczyły w turnieju mini piłki siatkowej w Koronowie. Turniej był rozegrany w dwóch kategoriach: dwójki i trójki. Dla dziewcząt z klasy czwartej była to pierwsza konfrontacja z rówieśniczkami naszego regionu, natomiast starsze koleżanki z klasy piątej walczyły już o wyższe cele – zajęły czołowe miejsca w turnieju.

Rocznik 2008 – 2009 reprezentowały: Marika Dąbrowska, Patrycja Dryńska,  Aleksandra Kaczmarek, Rokasana Okólska, Gabriela Nowak, Alicja Rutkowska, Julia Rybczyńska, Nikola Siwicka, Wiktoria Strzyżewska, Oliwia Syrocka i Roksana Szczęsna,

Natomiast rocznik 2007 reprezentowały: Dudziak Maria, Kalocińska Jovita,Lewandowska Barbara, Malinowska Oliwia, Puszkiewicz Angelika, Urbańska Aleksandra, Wesołowska Anna, Wróblewska Zofia, Ankiersztein Julia 

 

Ewa Openchowska    

Image (10 zdjęć)