Start arrow Kronika wydarzeń arrow Obóz sportowy w Murzasichle

Obóz sportowy w Murzasichle Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Krystian Linek   
27.01.2019.
Image

Podczas ferii uczniowie klas usportowionych z naszej szkoły wzięli udział w 7 – dniowym obozie sportowym organizowanym przez Gminny klub Sportowy GKS START STAWKI w Murzasichle. Uczestnicy podczas obozu codziennie uczestniczyli w treningu piłki nożnej, który odbywał się na hali sportowej w pobliskiej szkole pod okiem trenerów: Krystian Linek i Michał Łuczyński. Młodzież miała możliwość nauki na nartach pod okiem instruktorów. Wszyscy podczas obozu opanowali technikę zjazdów. Dodatkowym punktem obozu były wyjazdy na Termy Bania w Białce Tatrzańskiej, gdzie dzieci miały możliwość czynnego relaksu. Miłą atrakcją były również codzienne zjazdy na sankach na pobliskich stokach. W ostatni dzień obozu uczestnicy otrzymali certyfikaty opanowania techniki jazdy na nartach, jak również pamiątkowe medale za przepracowane treningi piłki nożnej. Zwiedzili również Wielką Krokiew i wszyscy wjechali kolejką na Gubałówkę. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni wrócili do domu nie mogąc się doczekać już kolejnego obozu.

Krystian Linek

Image 

Image (19 zdjęć)