Start arrow Kronika wydarzeń arrow Pięknie napisały o miłości

Pięknie napisały o miłości Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
15.03.2019.
 Image
  

W poetyckim konkursie ,,Oblicza miłości" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Aleksandrowie Kujawskim i stowarzyszenie ,,Kuźnia Talentów. Peron 9 i 3/4" pierwsze miejsce (w kategorii wiekowej do 16 lat) otrzymała Oliwia Melnik z klasy VIII - za wiersz ,,Jaka szkoda", a drugie - Patrycja Machtelewska z klasy III a gimn. - za wiersz ,,Zabłąkana miłość".

Nie było łatwo - na konkurs napłynęły 44 prace. Oceniało je jury w składzie: Małgorzata Babiarczyk, Teresa Kudyba i Weronika Koźmińska. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbyło się w sposób bardzo uroczysty w dniu 15 marca – w sali Kolumnowej im. Edwarda Stachury na dworcu aleksandrowskim, w  obecności gości, uczestników konkursu i publiczności. Był także akcent muzyczny – poszczególne części uroczystości miały przerywniki wokalne w postaci występów zespołu ,,Pole Minowe", złożonego z uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Edwarda Stachury.

 

Laureatki konkursu zaprezentowały swoje utwory przed publicznością.

 

Gratulacje dla naszych utalentowanych uczennic!

 

Anna Stanek