Start arrow Kronika wydarzeń arrow 24. Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

24. Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
16.03.2019.

 Image

W konkursie recytatorskim wierszy K. K. Baczyńskiego, corocznie organizowanym przez Zespół Szkół nr 4 we Włocławku, w tym roku brała udział rekordowa ilość uczestników – 60. Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice: Zuzanna Piotrowska i Patrycja Machtelewska z klasy III a gimnazjum oraz Oliwia Melnik z klasy VIII, przygotowane przez Annę Stanek. Zadaniem uczestników konkursu było zaprezentowanie 2 utworów K. K. Baczyńskiego (czas recytacji – 7 minut).  Nasze recytatorki wywiązały się z tego zadania bardzo dobrze, możemy być dumni z ich występu. Zuzia Piotrowska otrzymała wyróżnienie i piękną nagrodę książkową – album o województwie kujawsko-pomorskim.

Brawa dla Zuzi, Patrycji i Oliwii za pokazanie kunsztu recytatorskiego na wysokim poziomie i godne reprezentowanie naszej szkoły!

Anna Stanek 

Image  (11 zdjęć)