Start arrow Kronika wydarzeń arrow Wkręceni w czytanie

Wkręceni w czytanie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
27.05.2019.

Image 

27 maja odbył się w finał szkolnej akcji ,,Wkręceni  w czytanie”. Od marca uczniowie wybierali książki do czytania, zapoznawali się z ich treścią, wymyślali sposoby na ich zareklamowanie rówieśnikom. Praca w grupach - nad plakatami zachęcającymi do przeczytania książek - odbywała się w szkole, na lekcjach języka polskiego oraz w domu. Po wykonaniu zadania grupy przedstawiały wybraną książkę i plakat klasie. 27 maja plakaty zawisły na korytarzach szkolnych.

Organizatorki – polonistki: Kamila Kurnatowska, Danuta Olejnik i Anna Stanek mają nadzieję, że w ten sposób ,,wkręciły” część uczniów w czytanie książek. Plakaty reklamujące książki mają spełnić podobną rolę.

Anna Stanek 

 

Image (85 zdjęć)