Start arrow Kronika wydarzeń arrow Dzień Dziecka - Dzień Sportu w naszej szkole

Dzień Dziecka - Dzień Sportu w naszej szkole Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Ania Janik, Julia Figielska uczennice z kl. VI b   
31.05.2019.

 

31 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie obchodzili swoje święto – Dzień Dziecka, tradycyjnie połączony z Dniem Sportu. Uczniowie podzieleni na dwie kategorie kl. IV – VI  i kl. VII – III Gim. rozgrywali turniej piłki nożnej. Pierwszy turniej sędziował pan Tomasz Olejnik – nauczyciel wychowania fizycznego natomiast drugi pan Zbigniew Pietrzak – nauczyciel matematyki, pasjonat piłki nożnej. Mecze wzbudzały ogromne emocje. Ostateczne wyniki: kat. IV-VI – I miejsce zajęła kl. Va, kat. VII-III Gim – I miejsce zajęła kl. III a. Turniej przebiegał zgodnie z przepisami PZPN oraz zasadą fair-play.

Tegoroczny Dzień Dziecka przebiegł również pod hasłem „Mamy talenty”. Uczniowie z kl. VI b zorganizowali szkolny konkurs talentów. W wydarzeniu brały udział kl. V-VIII. Udało się zrealizować 9 występów. Uczestnicy zostali ocenieni przez jury w składzie: Danuta Olejnik, Roman Wachowski, Katarzyna Krzyżanowska. Każda klasa miała do 10 minut na prezentację, pomysłów im nie brakowało.

I miejsce zajęła Aniela Kulpa kl. VI b wykonując utwory „My heart will go on” z filmu „Titanic” na skrzypcach

II miejsce zajęły dziewczyny z VII a: Marzena Zawilska, Klaudia Niewiadomska, które zaprezentowały układanie kostki Rubika w jak najszybszym czasie.

III miejsce zajęła Julia Ankiersztajn kl. Va, która zaśpiewała piosenkę z bajki „Mustang z dzikiej doliny”. 

Ania Janik, Julia Figielska – uczennice z kl. VI b

  41 zdjęć