Start arrow Kronika wydarzeń arrow Dzień Dziecka w klasach I-III

Dzień Dziecka w klasach I-III Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Alina Kruszka   
03.06.2019.

Image

Wesoło i zdrowo, bo na sportowo.

31 maja 2019 r. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka, pod hasłem „Wesoło i zdrowo, bo na sportowo”. Opiekun samorządu uczniowskiego przywitał uczniów i przedstawił program dnia. Następnie cztery mieszane drużyny składające się z uczniów klas I-III sprawnie i szybko pokonały tor przeszkód z różnymi przyborami. Kolejnym punktem programu były rozgrywki „Latające piłki” prowadzone przez panią E.Openchowską. Po zakończeniu konkurencji sportowych uczniowie udali się na poczęstunek: kiełbaski, lody i inne smakołyki. Dzień Dziecka minął szybko, ale zabawnie, ciekawie, bezpiecznie i na sportowo. Każda klasa otrzymała nagrodę- piłkę za sportowe zachowanie fair play, dopingowanie i zaangażowanie w sportowe rozgrywki.

 

Samorząd uczniowski

Image (58 zdjęć)