Start arrow Kronika wydarzeń arrow Wycieczka uczniów do Funki

Wycieczka uczniów do Funki Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Krystian Linek   
04.06.2019.

Image

         4 czerwca 2019 r. uczniowie z klas Va i VIII wyruszyli na wycieczkę do kaszubskiej, letniskowej osady leśnej na obszarze Zaborskiego Parku Krajobrazowego w województwie pomorskim, mianowicie do Funki.

Każdy dzień przynosił nowe, niezapomniane atrakcje. Uczestnicy brali udział w zajęciach z entomologii i ornitologii, nie zabrakło też pieszej wycieczki po torfowisko. Bardzo fajnym przeżyciem był rejs żaglówką i statkiem. Natomiast najbardziej wyczekiwaną atrakcja był udział w spływie kajakowym. Nie zabrakło ogniska, które w tak pięknej scenerii nabrało magicznego znaczenia.

Wszyscy zadowoleni i szczęśliwi wrócili do domu.

Krystian Linek  

 Image (19 zdjęć)