Start arrow Kronika wydarzeń arrow Mamy złoto!

Mamy złoto! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
14.06.2019.
Image

W wojewódzkim finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej trzy reprezentantki naszej szkoły: Nina Tłuchowska, Zuzanna Piotrowska i Wiktoria Mić (wszystkie z klasy III a gimnazjum) zajęły pierwsze miejsce i wróciły z rozgrywek z tytułem mistrzowskim i złotymi medalami. Finał był rozegrany 14 czerwca w Decznie koło Świecia.

Warto dodać, że dziewczyny awansowały do finału z drugiego miejsca w półfinale, który odbył się 5 czerwca w Toruniu, a dzisiejsze zwycięstwo wywalczyły po serii dramatycznych meczów i tie-breaków.

Dla naszych złotych ,,plażówek” i ich trenerki – Ewy Openchowskiej – serdeczne gratulacje. Dziewczyny awansowały do finałów mistrzostw Polski, do których będą przygotowywać się w czasie wakacji. Trzymajmy kciuki za zwycięstwo!

Anna Stanek