Start arrow Kronika wydarzeń arrow Świadectwa z wyróżnieniem - rok szkolny 2018/ 2019

Świadectwa z wyróżnieniem - rok szkolny 2018/ 2019 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
03.07.2019.

Image

W tym roku ze statuetek dla najlepszego ucznia ucieszyło się troje uczniów:

·         z klas IV-VIII - Sebastian Pawłowski, kl. V b (śr. 6,0) i Wiktoria Domańska, kl. VI a (6,0)

·         z oddziałów gimnazjalnych -  Filip Żbikowski, III a ( 5,72).

 

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

 

Klasa, wychowawca

 

Imię i nazwisko ucznia

Średnia ocen

IV a

Anna Przybylska

Marika Dąbrowska

Filip Grobelski

Szymon Kretkowski

Piotr Szczęsny – Arena

Roksana Szczęsna – Arena

Marcin Bonowicz

Nikola Siwicka

Patrycja Dryńska

Maksymilian Gościej

Kaczmarek Aleksandra

Gabriela Nowak

Alicja Rutkowska

5,73

5,73

5,64

5,55

5,45

5,36

5,27

5,0

5,0

5.0

4,82

4,82

 

IV b

Kamila Żurawska

Zuzanna Antoszewska

Rozalia Leśnikowska

Oskar Guzikowski

Julian  Serkowski 

Agata Inatlewska

Szymon Sikorski

Nadia Jelińska

5,55

5,55

5,36

5,18

5,0

5.0

4,82

 

V a

Krystian Linek

Nikodem Konopka

Norbert Norkowski

Maria Dudziak

Barbara Lewandowska

Jowita Kalocińska

Bartosz Konopka

Aleksandra Urbańska

Anna Wesołowska

Julia Ankiersztajn

Oliwia Malinowska

Jakub Kapica

Jakub Grabowski

Maciej Jagielski

 

5,67

5,58

5,5

5,42

5,33

5,33

5,33

5,33

5,25

5,25

5,0

4,83

4,75

V b

Karolina Tubielewicz

Sebastian Pawłowski

Amelia Taranowska

Nina Augustyniak

Michał Bytner

Rybczyński Szymon

Amelia Potęga

 

6,0

5,33

5,25

5,08

5,08

4,92

V c

Kamila Drużyńska

Danuta Przekwas

Michał Krypski

Lena Rynicka

Martyna Syrocka

 

5,33

5,25

5,0

4,83

VI a

Dorota Stanicka

Wiktoria Domańska

Anna Bytner

Patrycja Jakubowska

Natalia Królikowska

Patrycja Kachel

Bartosz Ogrodowski

Adrian Parzybut

Miłosz Urbański

Szymon Ćwik

 

6,0

5,91

5,91)

5,64

5,27

5,27

4,91

4,82

4,78

VI b

Sławomir Mańkowski

Mikołaj Schwebs

Anna Janik

Monika Piekarska

Maciej Drużyńska

Julia Figielska

Daniel Świątkowski

Aniela Kulpa

Martyna Olejnik

Igor Krzyżanowski

Wojciech Parzybut

Filip Potęga

 

5,91

5,82

5,73

5,64

5,64

5,36

5,18

5,09

5,0

4,91

4,82

VII a

Kamila Kurnatowska

Patryk Bonowicz

Marzena Zawilska

Julia Chmielewska

Martyna Hołtyn

Anna Wozińska

 

5,29

5,29

4,86

4,79

4,79

VII b

Dariusz Lewandowski

Kacper Kulpa

Sandra Powidzka

Jakub Dylewski

Joanna Kuberska

Weronika Kulpa

Martyna Wesołowska

Hubert Norkowski

5,5

5,0

4,86

4,86

4,86

4,86

4,79

 

VIII

Marek Drużyński

Roksana Jaskrowska

Aleksandra Gapska

Krystian Bonowicz

Szymon Czerny

Karolina Kraszewska

Łucja Małecka

Maciej Olszewski

Julia Borkowska

Oliwia Trawińska

Oliwia Melnik

Martyna Pietrzak

Julia Zdrojewska

 

5,82

5,5

5,06

5,06

4,94

4,89

4,89

4,83

4,83

4,78

4,78

4,78

III a gimn.

Anna Stanek

Filip Żbikowski

Nina Tłuchowska

Zuzanna Lewandowska

Zuzanna Piotrowska

Nikola Tumińska

Arkadiusz Preis

Patrycja Machtelewska

Wiktoria Grącka

Maria Borowicka

 

5,72

5,28

5,22

5,22

5,11

5,0

4,94

4,89

4,78

III b gimn.

Hanna Kaźmierczak

Wiktoria Radzikowska

Magdalena Szczęsna

Monika Danielewska

 

5,22

5,22

5,06