Start arrow Nasze sukcesy arrow 2018/2019 - szkoła podstawowa

2018/2019 - szkoła podstawowa Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
21.06.2019.

Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Stawkach

- sukcesy uczniów w konkursach pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19

 

Lp.

Nazwa konkursu, miejsce

Wyniki konkursu

Laureaci

Osoby przygotowujące

1.

XII Powiatowy Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej

 

I miejsce

II miejsce

II miejsce

Anna Bytner

Mikołaj Schwebs

Zuzanna Piotrowska

Danuta Olejnik

Kamila Kurnatowska

Anna Stanek

2.

 II Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej pod hasłem „ Ojczyzno ma”

 

wyróżnienie

wyróżnienie

Julia Ankiersztajn Martyna Olejnik

Dorota Stanicka

3.

Półfinał wojewódzki w unihokeju

II miejsce drużyny

Maria Borowicka, Wiktoria Grącka, Zuzanna Lewandowska, Patrycja Machtelewska, Wiktoria Mić, Zuzanna Piotrowska, Nina Tłuchowska, Nikola Tumińska, Modesta Zegarowska, Julia Zdrojewska, Klaudia Chojnacka i Julia Kawczyńska

 

Krystian Linek

4.

I zimowy turniej minisiatkówki dziewcząt w kategorii trójek

I miejsce drużyny

Zofia Wróblewska, Maria Dudziak, Barbara Lewandowska, Anna Wesołowska

 

Angelika Gabrysiak

5.

Powiatowy Konkurs wiedzy „WŁĄCZ WIEDZĘ – HIV I AIDS”

 

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

Roksana Jaskrowska

Aleksandra Gapska

Łucja Małecka

Monika Małecka

6.

Gminny konkurs plastycznym pod hasłem „AIDS – nie bądź obojętny!”

 

I miejsce

Łucja Małecka

Monika Małecka

7.

 

 

 

Ogólnopolski turniej minisiatkówki dziewcząt w kategorii trójek

III miejsce

Zofia Wróblewska, Anna Wesołowska, Oliwia Malinowska

Angelika Gabrysiak

 

 

 

8.

Ogólnopolski konkurs na rymowankę o prezencie z okazji Bożego Narodzenia

I miejsce

Nina Tłuchowska

Anna Stanek

9.

 

 

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

udział w etapie rejonowym

 

Filip Żbikowski

Monika Małecka

10.

Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

II miejsce

 

 

II miejsce

 

 

III miejsce

 

wyróżnienia

Julia Romanowska
Adrian Parzybut  i Dominik Parzybut
ex aequo: Mikołaj Schwebs, Rozalia Leśnikowska

Gabriela i Dominik Nowak

Dorota Dudziak, Maria Dudziak, Igor Krzyżanowski, Maciej Jagielski, Zuzanna Nowak, Zuzanna Marendowska, Hanna Wesołowska

 

Agnieszka Marjańska

11.

26. edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego ,,Poznajemy Ojcowiznę" – etap oddziałowy

 

– etap wojewódzki

 

I miejsce

II miejsce

 

 

 

 

 

 

I miejsce

II miejsce

Mikołaj Schwebs

Gabriela Kamińska

 

 

 

 

 

 

Mikołaj Schwebs

Gabriela Kamińska

 

Agnieszka Marjańska

12.

IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

 

III miejsce

wyróżnienia

Magdalena Szczęsna

Monika Danielewska, Sandra Waśkowska

Jakub Dylewski

 

Anna Przybylska

13.

Zawody powiatowe w piłce nożnej ,,O Puchar Tymbarku”

I miejsce

drużyny

Szymon  Kretkowski, Filip Grobelski,  Marcin Bonowicz, Sebastian Krzyżanowski, Mateusz Molenda , Wiktor Konopka, Bartek Konopka, Szymon Urbański, Maciej Powidzki, Igor Krzyżanowski

 

Krystian Linek

14.

Turniej Minipiłki Siatkowej w Bydgoszczy

I miejsce

zespół

Marika Dąbrowska, Siwicka Nikola

 

Angelika Gabrysiak

15.

Powiatowy konkurs poetycki ,,Oblicza miłości"

I miejsce

II miejsce

Oliwia Melnik

Patrycja Machtelewska

 

Anna Stanek

16.

Wiosenny Turniej kategorii trójek

III miejsce

zespół

Zofia Wróblewska, Oliwia Malinowska, Maria Dudziak

 

Angelika Gabrysiak

17.

24. Wojewódzki Konkurs Recytacji Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

 

wyróżnienie

Zuzanna Piotrowska

Anna Stanek

18.

14. Powiatowy Konkurs Dziecięcej Piosenki Ludowej

wyróżnienie – duet

II miejsce

- duet

III miejsce - zespół

Amelia Zając i Kinga Dryps

Julia Domańska i Wiktoria Kowalik

klasa I a

Dorota Stanicka

19.

Ogólnopolski konkurs plastyczny czasopisma ,,Promyczek Dobra” -  ,,Mój koszyczek wielkanocny"

 

I miejsce

Krystian Lewandowski

Agnieszka Marjańska

20.

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle II

 

wyróżnienie

Patrycja Jakubowska

Agnieszka Marjańska

21.

Konkurs plastyczny „Czyste powietrze nad Aleksandrowem Kujawskim”

 

I miejsce

 

II miejsce

III miejsce

Maciej Drużyński, Łucja Małecka

Sandra Powidzka

Joanna Kuberska

 

22.

Wojewódzki konkurs ,,Dziennik Małego Powstańca”

 

wyróżnienie

Julia Chmielewska

Marek Drużyński

23.

VI edycja Międzynarodowego Konkursu Literackiego im. Marii Danilewicz Zielińskiej ,,Słowo i tożsamość”

 

wyróżnienie

Nina Tłuchowska

Anna Stanek

24.

Memory Master

laureat

laureat 2.stopnia

laureaci 3. stopnia:

Patrycja Jakubowska

Sebastian Pawłowski

 

Szymon Rybczyński, Nikodem Konopka, Bartosz  Konopka, Wiktoria Domańska, Wiktoria Domańska, Anna Bytner, Natalia Królikowska, Aleksandra Gapska, Zuzanna Piotrowska

 

 

 

 

 

Anna Przybylska i Kamila Żurawska

25.

Ogólnopolski konkurs matematyczny ,,Kangur”

wyróżnienia

Aleksandra Urbańska,  Miłosz Urbański, Wiktoria Domańska, Anna Janik

 

Karolina Tubielewicz Roman Wachowski

 

Zbigniew Pietrzak

26.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej – finał wojewódzki

 

I miejsce

Nina Tłuchowska, Zuzanna Piotrowska i Wiktoria Mić

Ewa Openchowska