Start arrow Kronika wydarzeń arrow Wybory opiekuna Samorządu Szkolnego

Wybory opiekuna Samorządu Szkolnego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Dorota Stanicka, Krystian Linek   
13.09.2019.
13 września 2019 roku w naszej szkole odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego, w których wzięło udział 155 uczniów. Spośród 15 kandydatów - nauczycieli znajdujących się na liście wyborczej, każdy uczeń mógł oddać dwa głosy. Nad przebiegiem wyborów czuwali opiekunowie p. Dorota Stanicka i p. Krystian Linek. Na zakończenie wyborów odbyło się komisyjne liczenie głosów, w wyniku którego poznaliśmy nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego na nowy rok szkolny 2019/2020, którym została pani Monika Małecka zdobywając 68 głosów. Drugie miejsce uzyskał pan Marek Drużyński z wynikiem 43 oddanych głosów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo nowych pomysłów i owocnej pracy.

Dorota Stanicka
Krystian Linek

 

Image