Start arrow Kronika wydarzeń arrow Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Iwona Wypij, Dorota Stanicka   
18.09.2019.

16.09.2019 roku klasy I-III obchodziły Międzynarodowy Dzień Kopki. Wszyscy uczniowie przyszli ubrani w kolorowe kropki. Na dzisiejszym spotkaniu widać było pomysłowość, kreatywność i dobrą zabawę wśród wszystkich uczestników. Dzieci oglądały film o Vashti i jej przygodach z kropką. Potem śpiewały piosenkę: ,,Piosenka kropki”. Na koniec każdy mógł wykazać się swoimi pomysłami podczas wykonywania prac plastycznych. Klasy pierwsze wyklejały kolorowymi kółeczkami różne kształty. Uczniowie klas drugich mieli trudniejsze zadanie, ponieważ musieli na dużych kołach narysować lub namalować historię Vashti. Klasa trzecia ozdabiała kółeczkami okulary, kapelusze, wąsy i usta. Wszystkie prace okazały się ciekawe i pomysłowo wykonane. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok na kolejne spotkanie z kropką.

Iwona Wypij, Dorota Stanicka

 Image