Start arrow Kronika wydarzeń arrow Obudź umysł - zagraj w planszówkę!

Obudź umysł - zagraj w planszówkę! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Kamila Żurawska   
14.12.2019.

Image

 

14 grudnia klasa V b spędziła przedpołudnie w szkole. Celem spotkania była integracja klasy oraz trening logicznego myślenia. Uczniowie grali w planszówki, np.: „Warcaby”, „Grzybobranie”, „Czacha dymi”, „Bolek i Lolek” i wiele innych.

Zabawa był przednia a uczniowie przekonali się - i sami to przyznali - że gry planszowe niczym nie ustępują grom komputerowym. Co więcej, są od nich lepsze, ponieważ to właśnie przy planszówkach można wspólnie z przyjaciółmi spędzić czas i porozmawiać, a to w dzisiejszym świecie jest bardzo ważnym i potrzebnym elementem życia.

Graczami opiekowały się: wychowawczyni Kamila Żurawska i Kamila Kurnatowska.

 

Kamila Żurawska

 

 

Image

(10 zdjęć)