Dzień Babci i Dziadka Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
08.02.2013.

 

Jest jeden dzień w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci,ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen wzruszeń i radości.   Dnia 8 lutego w grupie „Rybek” odbyła się ta wspaniała uroczystość- „Dzień Babci  Dziadka”. Wychowawczyni Małgorzata Witczak złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci przygotowały wspaniały program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Na koniec Dziadkowie mogli posłuchać piosenek ze swej młodości, wygrywanych przez Kataryniarza- małego Szymona: „Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Szła dzieweczka do laseczka”, „Złoty pierścionek”. Po występach Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Małgorzata Witczak