Start arrow Nasze sukcesy arrow 2012/2013 - gimnazjum

2012/2013 - gimnazjum Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Adam Karczmarczyk   
24.10.2013.

 

Nasza aktywność - konkursy w gimnazjum

w roku  szkolnym 2012/13

 

Lp.

Nazwa konkursu

Nauczyciel opiekun

Uczestnicy

Wyniki

1.

Powiatowy Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej

 

Anna Stanek

 

 

 

Weronika Wódczak kl.Ia

Julia Kapica kl.I a

Joanna Kwiatkowska kl. I a

 

 

I m. Julia Kapica kl.I a

 wyróżnienie Joanna Kwiatkowska kl.I a

2.

Liga zadaniowa

 matematyki

Wachowski Roman

Kozłowska Barbara

Urbański Jakub kl.II b

Kwiatkowska Joanna kl.I a

Ankiersztajn Paula kl.I a

Lizińska Anna kl.II a

 

 

3.

 

 

 

Konkurs Kuratoryjny

z Matematyki

 

 

Wachowski Roman

 

Jakub Urbański kl.II b

Łątkowski Jakub kl.III c

 

 

 

 

4.

 

 

Konkurs Kuratoryjny

z fizyki

Tubielewicz Karolina

 

Łątkowski Jakub kl.IIIc

 

 

 

Eliminacje rejonowe

Łątkowski Jakub kl.III c

 

5.

Międzygminny Konkurs Recytatorski Poezji Chrześcijańskiej

 w Dobrem

 

Agnieszka Marjańska

Ks.Janusz Stanowski

Wódczak Weronika

Kwiatkowska Joanna

 I m.Wódczak Weronika

Wyróżnienie ;

Kwiatkowska Joanna

6.

I Ogólnopolska Olimpiada Kulturoznawcza

Stanek Anna

Olejnik Danuta

Deręgowski P. kl.III c

Łątkowski Jakub kl.III c

Jakub Urbański kl.II b 

 

 

 

7.

Konkurs kuratoryjny

 z j.polskiego

etap rejonowy

Olejnik Danuta

Łątkowski Jakub kl.III c

Rosińska M. kl.III c

 

8.

Konkurs recytatorski „Kobieta – puch marny...”

A.Stanek

D.Olejnik

Joanna Kwiatkowska kl.I a

Aleksandra Pluskota kl.IIa

I m. - Joanna Kwiatkowska

9.

 Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę” (etap oddziałowy)

Agnieszka Marjańska

Paula Ankiersztajn kl.I a

Julia Kapica kl.I a

III m.

Paula Ankiersztajn, Julia Kapica

 

10.


COCA-COLA CUP - DRUŻYNA CHŁOPCÓW

etap I

Krystian Linek

 

II miejsce

11.

COCA-COLA CUP - DRUŻYNA CHŁOPCÓW

etap II

Krystian Linek

 

III miejsce

12.

COCA-COLA CUP - DRUŻYNA DZIEWCZĄT

etap I

Krystian Linek

 

II  miejsce

13.

COCA-COLA CUP - DRUŻYNA DZIEWCZĄT

etap II

Krystian Linek

 

II miejsce

14.

COCA-COLA CUP - DRUŻYNA DZIEWCZĄT

etap III

Krystian Linek

 

II miejsce

15.

Powiatowa Gimnazjada Indywidualnej Lekkoatletyki dziewcząt

Krystian Linek

 

III m-bieg  na 100 m K. Liberacka

III m – bieg na 300 m N. Kaźmierczak

II m pchnięcie kulą Natalia Kaźmierczak

16.

Powiatowa Gimnazjada Indywidualnej Lekkoatletyki chłopców

Krystian Linek

 

III i IV m. w biegu na 100 m

I i II m.-bieg na 300 m P.Olszewski, P. Włodarski

II m. pchnięcie kulą S.Gradusiak

IV m bieg na 1600m Finał wojewódzki – Włodarski P. Olszewski P.

17.

Finał Wojewódzki Unihokej dziewcząt

Krystian Linek

 

III m

18.

Piłka nożna – finał rejonowy dziewcząt

Krystian Linek

 

IIm

19.

Powiatowa Gimnazjada     Unihokej chłopców

 Krystian Linek

 

II m

 

Powiatowe Biegi przełajowe i indywidualne dziewcząt

Krystian Linek

 

II m – N. Kaźmierczak

V m – K. Liberacka

20.

Awans do finału wojewódzkiego w indywidualnych biegach przełajowych

Krystian Linek

 

N. Kaźmierczak

K. Liberacka

 

 

21.

Szkolny konkurs na ozdobę bożonarodzeniową

Krystian Linek

 

I m.Aleksandra Kaźmierczak kl.II a

II m.Tarzńska Renata

 

22.

Powiatowy  festyn rekreacyjno – sportowy  szkół   w Aleksandrowie Kuj .Rozgrywki w piłkę nożną chłopców i dziewcząt

Krystian Linek

 

 

I m -chłopcy

I m-  dziewczeta

23.

„Puchar Karczemki” -

w piłce nożnej

Krystian Linek

 

I m chłopcy

24.

Konkurs Poznajemy Ojcowiznę . Etap oddziałowy

Agnieszka Marjańska

Ankiersztajn Paula

Kapica Julia

 

Eliminacje do etapu  wojewódzkiego

25.

Konkurs Poznajemy Ojcowiznę . Etap wojewódzki

Agnieszka Marjańska

Ankiersztajn Paula

Kapica Julia

Wyróżnienie :

Ankiersztajn Paula

Kapica Julia

26.

Międzygminny Konkurs Poezji Chrześcijańskiej

w Dobrem

Agnieszka Marjańska

Wódczak Weronika

Kwiatkowska Joanna

 

27.

Konkurs plastyczny

„Święta bez nałogów”

Hanna Kaźmierczak

 

Wyróżnienie

Kinga Szajkowska

28.

 

 

 

Konkurs plastyczny „EKO GMINA”

Cybulska Bożena

 

 I miejsce- Justyna Kaczmarek (otrzymała rower)

II miejsce- Oliwia Modrzejewska

III miejsce- Natalia Lewandowska

Wyróżnienie- Magdalena Sienkiewicz

 

29.

„Mistrz Sudoku”

Barbara Kozłowska

 

 

I m Sienkiewicz Justyna

II m Sienkiewicz Magdalena

III Kwiatkowska Joanna

30.

„Jeden z dziesięciu”

 

Barbara Kozłowska

Karolina Tubielewicz

 

 

I m. Urbański Szymon

II m Jaskrowska Anna

III m. Kwiatkowska Joanna

31

Konkurs matematyczny „Kangur”

Kozłowska Barbara

Wachowski Roman

 

 

 

32.

Konkurs gminny

„Segregujemy śmieci”

 

 

 

33.

I Kujawskim Konkursie Fotograficznym ,,Sentyment do stron rodzinnych…”

 

 

Wyróżnienia:

Klaudia Świderska kl.IIIc

 

34.

Szkolny Turniej Wiedzy o Patronie

D.Olejnik

A.Stanek

 

 

I m.Justyna Kaczmarek,

 II m. Klaudia Swiderska,

 III m  – Justyna Sienkiewicz

  i Magdalena Sienkiewicz

35.

List do Marii Danilewicz Zielińskiej - konkurs szkolny

Wojewódzki Konkurs Literacki "List do Marii Danilewicz Zielińskiej" 

A.Stanek

 

I m. Dominika Melnik (także I m. w konkursie wojewódzkim),

II Weronika Wódczak(III m. w konkursie wojewódzkim),

III m. Justyna Sienkiewicz 

wyr.- konkurs wojewódzki: Adrian Świeczkowski, Sandra Borkowska, Monika Flis, Szymon Nurek, Kinga Szajkowska, Jakub Urbański, Seweryn Wiśniewski, Karolina Liberacka, Justyna Sienkiewicz 

36.

Konkurs na exlibris biblioteki szkolnej

Drużyńska Kamila

 

Michał Kurnatowski kl.III b

37.

XI Dobrzyńsko – Kujawski Konkurs Recytatorski w Karnkowie

A.Stanek

 

I m. Weronika Wódczak

III m. Julia Kapica