Start arrow Nasze sukcesy arrow 2014/2015 - szkoła podstawowa

2014/2015 - szkoła podstawowa Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
21.08.2015.

Sukcesy uczniów w konkursach w roku szkolnym 2014/15

Szkoła podstawowa

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce

Osoby przygotowujące

Wynik konkursu, laureaci

1.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Niezapominajka Polska”

Wołuszewo

Dorota Świtońska

Iza bela Krajewska

 

Bożena Cybulska

I m. Weronika Kupla kl. III b

Wyr.  Marcin Bonowicz odział przedszkolny

I m. Natalia Lewandowska kl. V b

2.

V Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki”

Opoki

Dorota Świtońska

Elżbieta Bąk

Ewelina Wdowiak

I m. Kacper Kulpa kl. III b

II m. Anna Janik kl. II b

III m. Łukasz Rosowski kl. V b

3.

XII Powiatowy Turniej Ortograficzny Uczniów Szkół Podstawowych

Aleksandrów Kujawski

Kamila Kurnatowska

III m. Aleksandra Gapska kl. IV

4.

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”- etap wojewódzki

Włocławek

Agnieszka Marjańska

I m. Mikołaj Schwebs kl. II b

 

5.

VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Lubię matematykę”

Aleksandrów Kujawski

Iwona Wypij

Dorota Świtońska

Alina Kruszka

I m. Miłosz Urbański kl. II a

I m. Kacper Kulpa kl. III b

II m. Szymon Sobierajski kl. III a

6.

XVII Wojewódzki Festiwal Młodych Talentów

Aleksandrów Kujawski

Barbara Szelągowska

II m. zespół wokalno-instrumentalny „Iskra” w składzie: Amelia Buzek kl. VIb

Michał Kopaszewski kl. VI a

Klaudia Olszewska kl. VI a

7.

X Wojewódzki Konkurs Teatralny Bajek i Legend

Wołuszewo

Karolina Orepuk- Piotrowska, Sławomir Świeczkowski

I m.  kl. I c, I a

8.

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Australii i Nowej Zelandii

Raciążek

Kamila Żurawska

II m. Łukasz Rosowski Kl. V b

9.

VIII Powiatowy Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej

Ciechocinek

Danuta Olejnik

I m. Marta Witkowska kl. VI a

10.

Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Dzieci i  Młodzieży

Golub-Dobrzyń

Agnieszka Marjańska

III m. Marta Witkowska kl. VI a

11.

Ogólnopolski Konkurs „Pasje Jana Pawła II”

Nowy Sącz

Agnieszka Marjańska

Wyr. Karolina Wypij kl. III b

Patryk Bonowicz kl. III a

12.

Prezentacje Piosenki Dziecięcej „Doreminki”

Raciążek

Barbara Szelągowska

II m. Katarzyna Rosowska kl. IV

II m. Michał Kopaszewski VI a

13.

Gminny Konkurs „Whizz-kids”

Ostrowąs

Kamila Żurawska

III m. Aleksandra Balicka kl. V b,

Łukasz Rosowski kl. V b

14.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2015

 

Iwona Wypij

Wyr. Natalia Królikowska kl. II a

15.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Kujawsko –Pomorska Szopka Bożonarodzeniowa”

Toruń

Agnieszka Marjańska

Wyr. Kosma Radzikowski kl. III a , Wiktoria Radzikowska kl. V a

 

16.

,,Pamiętajmy o tradycji” – konkurs plastyczny

Ciechocinek

Elżbieta Bąk

Wyr. Roksana Pawlak kl. II b

17.

XII Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży

Toruń

Barbara Szelągowska

Wyr. Mikołaj Szwebs kl. II b

18.

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Polska – moja ojczyzna i ja”

Aleksandrów Kujawski

Elżbieta Bąk

I m. Julia Figielska kl. II b