Start arrow Nasze sukcesy arrow 2014/2015 - gimnazjum

2014/2015 - gimnazjum Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
21.08.2015.

Sukcesy uczniów w konkursach w roku szkolnym 2014/2015

Gimnazjum

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce

Osoby przygotowujące

Wynik konkursu, laureaci

1.

VIII Powiatowy Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej

Ciechocinek

Anna Stanek

II m. Julia Kapica kl. III a,

II m. Zuzanna Piskrzyńska kl. I a

III m. Edgar Kmiołek kl. I a

2.

Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Dzieci i Młodzieży

Golub-Dobrzyń

Agnieszka Marjańska

III m. Weronika Wódczak kl. III a

3.

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej (chłopcy )

Aleksandrów Kujawski

Krystian Linek

I m.

4.

Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej (chłopcy)

Piotrków Kujawski

Krystian Linek

III m.

5.

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej (dziewczęta)

Koneck

Krystian Linek

I m.

6.

Ćwierć finał Wojewódzki w Piłce Nożnej (dziewczęta)

Piotrków Kujawski

Krystian Linek

III m.

7.

Coca- Cola Cup II etap (dziewczęta )

Aleksandrów Kujawski

Krystian Linek

II m.

8.

Coca- Cola Cup (chłopcy) - etap wojewódzki

Toruń

Krystian Linek

II m.

9.

Powiatowa Gimnazjada w Unihokeju (dziewczęta)

Aleksandrów Kujawski

Krystian Linek

I m.

10.

Powiatowa Gimnazjada w Unihokeju (chłopcy )

Aleksandrów Kujawski

Krystian Linek

I m.

11.

Wojewódzki półfinał Gimnazjady w Unihokeju (dziewczęta)

Wielgie

Krystian Linek

I m.

12.

XIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej

Warszawa

Barbara Szelągowska

Wyr. Julia Kapica kl. III a

13.

IX Powiatowy Konkurs na Plakat Profilaktyczny ,,Nastolatków wyczyny bez narkotyków, alkoholu i nikotyny”

Aleksandrów Kujawski

 

I m. Weronika Pluskota kl. I b

Wyr. Edgar Kmiołek kl. I a,

Wyr. Jakub Krzemiński kl. I b

14.

Wojewódzki konkurs na opis pracy w wymarzonym zawodzie

Toruń

Anna Stanek

Wyr. Aleksandra Kaźmierczak

kl. III a,

Wyr. Edgar Kmiołek kl. I a

15.

XX Wojewódzki Konkurs Recytacji Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Włocławek

Anna Stanek

II m. Weronika Wódczak

16.

Międzynarodowy Konkurs Literacki im. M. Danilewicz Zielińskiej „Słowo i tożsamość”

Włocławek

Anna Stanek

III m. Renata Tarzyńska III b

Wyr. Sandra Borkowska, Monika Flis, Katarzyna Nitka kl. III b, Laura Gazda, Edgar Kmiołek, Natalia Kempska kl. I a

17.

XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kobiecej „Kobieta- puch marny?”

Aleksandrów Kujawski

Anna Stanek

II m. Zuzanna Piskrzyńska I a

Wyr. Joanna Kwiatkowska kl. III a

Wyr. Julia Kapica kl. III a

18.

Międzynarodowy Turniej Robotów ,,Copernicus Robots  Tournament”

Toruń

Roman Wachowski

III m. (Weronika Kłonowska, Krystian Domański, Krzysztof Chełminiacki kl. II b)

19.

XIII Dobrzyńsko – Kujawski Konkurs Recytatorski

Karnkowo

Anna Stanek

I m. Zuzanna Piskrzyńska kl. I a

III m. Natalia Kempska kl. I a