2016/2017 - Szkołs podstawowa
Autor: Karolina Linek   
23.06.2017.

Sukcesy uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2016/2017

 

 Szkoła podstawowa

 

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko laureatów

 

1.

Wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówcy Młodzieżowy Szkolnej w Golubiu – Dobrzyniu

IX miejsce

Mikołaj Schwebs (IVb)

2.

X Powiatowy Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej

II miejsce

Katarzyna Rosowska (VI)

 

3.

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy

„Poznajmy Ojcowiznę”

 

Mikołaj Schwebs (IVb)

4.

Regionalny Konkurs „Sławię Cię Ziemio słowem i pieśnią”

Wyróżnienia

Maja Chacińska (VI)

Mikołaj Schwebs (IVb)

5.

Powiatowy Turniej Ortograficzny

I miejsce

Mikołaj Schwebs (IVb)

 

6.

Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” w kategorii U-10

II miejsce w grupie

Drużyna chłopców (IV-VI)

7.

Wojewódzki Konkurs „Poznajmy Ojcowiznę”

 

I miejsce

Mikołaj Schwebs (IVb)

8.

Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

I miejsca

Julia Chmielewska (Va)

Wojciech Dryński (Vb)

Szymon Grabowski (VI)

9.

II Konkurs Krasomówczy „Kujawy, moja mała Ojczyzna”

II miejsce

 

Mikołaj Schwebs (IVb)

 

10.

Ogólnopolski Konkurs „Sukienka i korona dla Matki Bożej”

Wyróżnienie

Krystian Lewandowski (IIIb)

 

11.

I edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego

„Być jak Ignacy”

I miejsce

Eryk Browarski (IIIb)

Sebastian Kacprzak (IIIb)

Nikodem Konopka (IIIb)

 Bartosz Konopka (IIIb)

Maciej Jagielski (IIIb)

Norbert Norkowski (IIIb)

12.

PATPORT – PROFILAKTYKA A TY – Noc Profilaktyki

Strzelno 2017

I miejsce

Maja Chacińska (VI)

Julia Bonowicz (VI)

Martyna Wesołowska (Vb)

Zuzanna Kaźmierczak (Vb)

Sandra Powidzka (Vb)

13.

V Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy

„Książka – przyjaciel prawdziwy” SOLILANDIA”

I miejsce

Klasy: IIa i IIb

14.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2017

Wyróżnienie

 

Anna Janik (IVb)

Kacper Kulpa kl. Vb


..